| al3ks a întrebat:

Am o problema :). http://i.imgur.com/LEpq0IL.jpg
Ce ii fac, voi fetelor ce preferati asa sau epilat. Ideea e ca nu sunt adeptul epilatului pe picioare la barbati. :'( Funda,

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Barbatii epilati pe picioare arata femin... prefer varianta masculina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il impletesti, ii faci dreaduri ...acum serios ce ai putea sa ii faci? laughing E par, esti barbat stai cu el ca nu te omoara si arata ok parul pe picioare la baieti mai degraba te-ai gandii la ala de pe piept. laughing

| al3ks explică (pentru anonim_4396):

Probl. e ca vad o groaza epilati si prieteni imi zic asta.
Eu zic ca e ok cu par dar nici in halul meu. Ma gandeam ca poate il mai iau in foarfec ceva laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru al3ks):

Am vazut si mai rau, asta-i nimic.

| Leerix a răspuns:

Asa. Doar esti barbat, nu fetita.