| Valisha18 a întrebat:

Am ochi albastri, parul blond pana la umeri si drept, buzele subtiri, ochii mai mici, tenul deschis, putin gras dar in rest sensibil. Ce mi-ati recomanda ( machiaj, tunsoare, crema pentru fata, orice) ca sa arat mai bine? Daca imi spuneti un machiaj, vreau sa fie discret, nu incarcat, cat mai natural look-ul. Merci!

Răspuns Câştigător
| PaulLa_3183 a răspuns:

Pentru ochi poti folosi creionul negru, desi este pputin strident iti scoate f bine ochii in evidenta! Rimelul este de asemenea necesar. Pentru buze foloseste un gloss transparent, si in niciun caz nu folosi fond de ten! Iti recomand sa iti cumeri machiajul din SEPHORA sau Flormar (auchan). Pentru tenul gras.nu stiu ce sa zic. daca ai si cateva sau mai multe cosuri incearca gelul verde de curatare de la Vichy! Este cam 40 de lei in farmacii. Nu imi aduc exact aminte numele lui, dar daca te duci la farmacie si intrebi de gel verde pentru curatarea tenului de la VICHY sigur va sti farmacista despre ce este vorba. Mult succes!