| selysol a întrebat:

Am parul lung si saten si as vrea cateva suvite mai deschise cu ce pot sa le fac? dau funda :d

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Poti sa folosesti spray(iti coloreaz parul pentru o perioada scurta de timp, adica pana la urmatoarea spalare)poti folosi nuantatorul(dureaza un pic mai mult, dupa vreo 4-5 spalari se duce)
sau vopseaua(daca vrei ceva de lunga durata, 1-2 luni)

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Decolorant, pudra decoloranta.
Imi zicea o prietena ca se decoloreaza cu apa oxigenata nu stiuthinking

| Kazimir a răspuns:

Îți dai pe șuvițe cu acid azotic concentrat... deși pentru piele e periculos la păr nu face altceva decât să-l deschidă la culoare.

| Kasia a răspuns:

Cu vopsea blona-fara pudra care sa decoloreze.nu vor prinde foarte deschis pentru ca parul tau este saten si blondul nu prinde pe orice.de aceea parul tau se va deschide doar cu o nuanta, doua.dar sa nu uiti sa te asiguri ca vopseaua nu are pudra decoloranta pentru ca daca va avea te vei trezi cu niste suvite blonde deschis si nu ar fi bine sa fie un asemenea contrast pentru ca vei arata ca o zebra.:*

| emma8931 a răspuns:

Pudra decoloranta dar fara oxidant

| CioOpAciOoPss a răspuns:

Pai le poti face cu vopsea sau cu spary.
Depinde de cum le vrei tu. Pe o perioada scurta de timp sau mai lunga. Daca le vrei permanente mergi la salon.