| anonim_4396 a întrebat:

Am parul ondulat spre cret, sta cam rebel si vreau sa-mi fac o tunoare boc cu cele 2 suvite din fata mai lungi. Credeti ca parul meu va sta bine fiind asa cret si rebel? Logic ca am sa-l indrept cu placa, dar nu stiu daca o sa reusesc sa-l linistesc asa usor cu placa! Ce parere aveti?

1 răspuns:
| PaulCred a răspuns:

Salut! Eu cred ca ti-ar sta bine, deoarece este o tunsuare mai extravaganta pot sa zic, si are un gust bun, iar eu, ca baiat, chiar imi place acest tip de tunsoare la alte fete si pot sa zic ca ar sta bine oricui.Bafta!