| Armyanka a întrebat:

Am parul pana la fund, as vrea sa ma tund pana mai jos de piept, dar îmi e frica ca o sa regret după. Am mai patit asta acum doi ani când îl aveam mai jos de fund...toata lumea mi-l admira, dar apoi l-am tăiat pana mai sus de sâni... deci fetelor, ce sa fac?laughing sa îl păstrez lung(este puțin despicat și ars de la decolorant) sau sa-l tai? Știu ca dacă îl tai o sa regret după câtva timp, chiar nu știu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu prea poate sa-ti zica altcineva ce sa faci ca altii nu au sistemul tau de valori si s-ar putea sa faci ce se zice si sa nu-ti convina, pentru ca ei zic asa cum vad ei situatia, nu din prisma ta.

Cont cum te simti tu bine, nu daca te admira sau nu niste unii la par, ca daca arati bine te admira oricum.
Cum ti-e tie mai comod, asa faci.
Daca placerea admirarii e mai mare decat motivul pentru care ai vrea sa-l scurtezi, atunci esti pe plus, si il lasi asa.
Daca motivul pentru care vrei sa-l tai e mai tare decat placerea din admirare, atunci il tai.
Deci conteaza care primeaza! Adica conteaza cum e cel mai bine pentru tine.
Asa ca asa cum e normal, tu alegi in functie de ce am spus, mai ales ca ai mai facut odata, stii f bine care primeaza, motivul taierii, sau satisfactia din admiratie.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vezi ca de la puțin despicat si ars o sa ajungă la tot parul praf daca nu il scurtezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu ai fundul pînă la părlaughing

| Armyanka explică (pentru anonim_4396):

Ești tare smrlaughing mi-ai zis-o de mi-ai.

| nicu991 a răspuns:

Tunde-l pana la nivelul coatelor, n-o sa fie nici prea scurt, nici prea lung, parerea mea.