| anonim_4396 a întrebat:

Am parul pana la urechi si este ars jumatate din el (pana la jumatatea firului) o sa imi creasca pana la barbie daca e ars? Sau o sa stacneze? :/ stiu ca patul creste de la radacina, dar ma gandeam ca cel ars il impiedica sa se dezvolte.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Stai linistit ca ai fost pacalit big grin

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca va creste in continuare happy

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Mi s-a spus ca firul de par ars este ca un obstacol contra parului sanatos, care il opreste sa creasca. adica sa nu se simta in lungime

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca ai fost pacalit big grin

| AnneGirl a răspuns:

Oprește creșterea părului sănătoasă, adică creste dar se despica. Daca poți sa il salvezi, folosește produse pentru par deteriorat.Crede-ma am trecut si eu prin asta.

| anonim_4396 explică (pentru AnneGirl):

Si te-au ajutat produsele?

| AnneGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Eu folosesc un șampon bun de la Oriflame.