| xNoName95 a întrebat:

Am parul putin lung si vreau sa-l invat sa stea pe spate fara gel,ceara, fixativ si alte produse...am incercat toate metodele pe care mi le-au spus prietenii si care le-am vazut pe Internet dar fara rezultate:( se lasa usor intr-o parte sau in fata...am si firul subtire!

Pana acum am folosit ceara si fixativ, dar am observat ca a inceput sa-mi cada parul!(tin sa precizez ca nu sunt deloc ieftine...deci nu va ganditi ca sunt de calitate proasta)

Vreau sa-mi stea ceva gen:
http://postimg.org/gallery/2t2y7xj2y/27213c04/

V-ati prins voi la ce ma refer!
Va rog ajutati-ma:(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cat de scump e un produs, conteaza ce contine. Ca sa-ti stea asa trebuie sa fie filat la baza firul de par, eventual foloseste feonul dupa baie pana se obisnuieste sa stea asa.

1 răspuns: