| Mihaa12 a întrebat:

[ Fundisa + Vot ] Hiii happy! Cum sa fac sa imi creasca parul mai repede? [ Nu vreau ceva ce se cumpara sau ceva de genu', vreau ceva care sa dea rezultate cat mai repede >1-2 saptamani< si /IMPORTANT\ sa nu imi afecteze varfurile pentru ca am firul subtire si vreau sa il am lung sad ].

Va rog mult, chiar am nevoie sad!

Pup pe toti :*!

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Parul o sa iti creasca sa nu il dai cu tot felul de substante care sa te ajute la cresterea parului lasa-l sa creasca el singur ca sa fie sanatos si natural:->nu cred ca vrei sa iti strici parulhappyFunda?

5 răspunsuri:
| N_7736 a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa + sa il speli cand e nevoie, daca stai cu acel sebum (grasime) la radacina iti creste mai greu.la mine merge

funda :*?

| ionut1369 a răspuns:

Stai nedormita.stiu ca oboseala ajuta la cresterea paruluibig grin

| PkAdi a răspuns:

Poti sa incerci uleiul de ricin chiar e bun la cresterea parului si e natural...il gasesti in farmacii nu e scump 5-10 lei o sticluta

| Everything a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai recomandat... da rezultate destul de rapid si e ieftin... singurul dezavantaj este ca trebuie sa stai cu el pe cap o zi intreaga si trebuie aplicat doar la radacini (nu pe tot parul)

| AdynutsSsA a răspuns:

Pai depinde unde vrei sa iti creasca pai te razi ca bigul si va creste foarte repede...eu asa am facut in 2 3 saptamana.e mare raw... fundabig grin