| Andreea2804Ioana a întrebat:

Am parul saten deschis cu cateva suvite naturale, vreau sa iau un sampon nuantator care sa mi deschida intr o oarecare masura parul. As vrea o recomandare de un nuantator bun, sa rezite, poate si un link spre un site de unde l as putea gasi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as îndrăgosti de parul șaten deschis, ori de câte ori îl văd happy

Poți folosi un șampon Corpore Sano pentru a revitaliza suvitele lipsite de strălucire și de sănătate.
Ai aici o varietate de șampoane: https://m.emag.ro/sampon-par/brand/corpore-sano/c

Pentru nuanțator poți încerca Be Hair Italia, sunt produse foarte bune și asigura o nuanțare in doar câteva minute, cât și Color Touch de la Wella.

Mult succes (părerea unui băiat priceput niciodată nu strica)winking