| Girl1080 a întrebat:

Am parul vopsit ombre.Radacina imi e satena deschis, iar ombrele sunt decolorate aurii. Oare daca aplic vopsea gri pe tot parul ce culoare o sa-mi iasa la radacina?

6 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

La radacina nu o sa ti se prinda culoarea. Sper ca te-am ajutat! happy

| Girl1080 explică (pentru KinderBeeeib):

Asta stiu.Dar oare ce culoare mi-ar iesi?

| KinderBeeeib a răspuns (pentru Girl1080):

O sa ramana culoarea parului tau

| Girl1080 explică (pentru KinderBeeeib):

Pai daca e vopsea gri nu sunt sanse sa mi se inchida sau probabil sa se deschida de la oxidant?

| KinderBeeeib a răspuns (pentru Girl1080):

Iti garantez ca nu are cum sa iti iasa culoarea gri decat daca ai parul blond\decolorat.Pe satenul tau deschis nu o sa se prinda deloc.Maxim, o sa ai niste reflexii.

| Girl1080 explică (pentru KinderBeeeib):

Gri stiu oricum ca nu o sa iasa daca nu e decolorat.Sunt curioasa ce o sa iasa sus.Sa fie o culoare ce poate fi purtata, nu sa iasa ceva urat.
Multumesc de sfat!