| BigLike a întrebat:

AM puncte negre multe, cum as putea scapa de ele? As vrea ceva nu foarte costisitor si chiar sa aiba efect cat mai rapid (sunt baiat) plus ca pe fata (mai ales pe obraji) am multe gauri unele micute altele mai mari cred ca sunt pori insa acestia sunt curati deci nu sunt negrii https://:///.......uk/search ceva de genu insa la mine sunt unele chiar mai mari si foarte vizibile, ce as putea sa folosesc ca sa mi se faca faca din nou neteda fara sa se vada acesti pori (sper sa intelegeti la ce marefer) si o alta intrebare ar fi : am fata (in zona obrajilor din nou :/) asa rosiatica si cu urme de la cosuri, credeti ca poate fi cuperoza? Eu am tenul o nuanta mai inchisa un pic ce credeti ca as putea face sa imi treaca roseata si urmele de la cosuri FUNDA

3 răspunsuri:
| computerdany a răspuns:

Iti recomand consultarea unui medic specialist (dermatolog), pentru rezolvarea problemelor tale. poti incerca si varianta cu malai sau o crema exfolianta! mult succes!