| mardeamor a întrebat:

Am pus atatea intrebari la care nu am primit nici macar un singur raspuns.de ce? dc site`ul acesta se numeste toti pentru unu cand niciunu nu mai ajuta observ? de ce primesc numai raspunsuri aiurite la intrebari normale? de ce nu inchideti odata site-ul acesta care si asa nu ajuta la nimic?thinking stiu ca o sa incepeti cu gura mare ca asa o aveti voi de obicei dar va promit ca nu citesc absolut nimic vroiam doar sa stiti ca nu ajutati la nimic si consider ca acest site este facut fara niciun folos poate doar pentru bataie de joc am incheiatwinking

Răspuns Câştigător
| DAS a răspuns:

Pt ca Romania e plina de oameni fara integritate.Nu au respect, integritate si tot ce tine de bunul simt.De asta totul merge rau in tara, pentru ca suntem lipsiti de integritate incepand cu autoritatile si conducerea tarii pana la noi, oamenii de rand.Suntem putini oameni cu buna crestere in tara asata.Pacat de noi...

13 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Sa stii ca si eu am observat asta. Mai nou, 90% din persoanele de pe site sunt copilasi de 13-14 ani dornici de "misto", de o viata virtuala [ ca alta n-au rolling on the floor ]. Pun intrebari stupide la care ghici, sunt o gramada de raspunsuri. Cum pui o intrebare mai complicata, gata... parca site-ul e gol.
Ma rog, nu sunt numai persoane din astea dar majoritatea asa sunt. Mai bine s-ar duce afara sa se joace decat sa citeze din Robotzi sau sa puna intrebari de genul "Cine mi-a furat hartia igienica?". Sunt penali si nu-si dau seama.
Daca cititi asta si va considerati in categoria respectiva, RUSINE rolling on the floor))) hua!

| helenwolf a răspuns:

S-ar putea sa nu fie numai problema noastra ci si a site-ului. mi s-a intamplat de multe ori sa postez un raspuns si sa nu mi-l afiseze

| Iiiiioana a răspuns:

hee hee mda...ai si tu dreptata ta big grin
doar ca depinde ce intrebari pui si mai exact unde le pui. pentru ca sunt multi care nu prea stau pe prima pagina cu intrebari recente asa ca poate de aceea nu primesti raspunsuri. pune pe alte categorii care le consideri tu mai mult vizitate, poate asa vei primi mai multe raspunsuri. da, e adevarat, unii dau raspunsuri din plictiseala si la misto. dar ce sa le faci? site-ul acesta nu este doar pentru a ajuta pe unii si pe altii ci si pentru a-ti ocupa timpul liber, pentru a face ceva cand te plictisesti, pentru a ne amuza. acum, sa fim seriosi...site-ul perimite chestiile acestea asa ca nu prea ai ce sa mai spui big grin

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Blue R are dreptate. Ai adaugat prea multe dubluri pentru a fi luata in serios... De exemplu pana si "intrebarea" asta ai adaugat-o si la categoria Muzica, Dragoste si sex, ar acum vad ca apare si la Beauty & fashion. Hmmmm... Alege-ti o categorie si vei fi luata in serios, in schimb asa pari numai o disperata straight face

| Fantasy a răspuns:

Stiu cum ii oh go on

| VaRogAjutor a răspuns:

Salut! Esti user TPU?(Cred ca da)Daca oameni isi bat joc de tine da voturi cum le merita si da reclamatie! O sa rasfoiesc prin intrebarile tale si o sa incerc sa te ajjut! Te rog nu sterge contul!

| Zapa12 a răspuns:

Nu iti raspunde nimeni pentru ca pui intrebari stupide,fara sens,nefolositoare, se pare ca esti singura care crede sta despre site.

Poti sa pleci cat mai rapid, sa nu te mai vedem pe aici oh go on. straight face

| BlueR a răspuns:

Pai. ai pus 600 intrebari si sunt dubluri majoritatea, cam 50%. Bataie de joc? Da' tu platesti ceva ca intri pe site si intrebi? E gratuit. Vrei servicii speciale pe gratis?

| winter a răspuns:

Fa tu un sit mai bun si convingene ca este si bun apoi mai vorbim.noi ne ajutam unii pe altii dar na daca tu pui intrebari care nu au nici un raspuns.doar nu suntem genii

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Exista intrebari la care nu sunt raspunsuri.intrebari ceva ma complicate sau mai greu de inteles.de ex. nu poti sa puio intrebare cu un exercitiu destul de complicat la mate ca sa ne iei din timpu notru sa-ti facem tie rezolvarea.acma fara suparare da nuci eu nu m'as obosi sincer. sper ca ai inteles ceva din astawinking.see yabig hug

| elenacornelia a răspuns:

Pentru ca daca pui intrebari pe care ceilalti nu-i intereseaza s-au vor sa raspunda doar asa ca sa fie primii, iti dau raspunsuri la intamplare :*

| ionutz_6935 a răspuns:

Bv esti isteata da nuprea:X

| dima_7124 a răspuns:

Cum de ce,, zii inca o data intrebarea, cel putin eu am sa incerk sa-ti raspund