| mardeamor a întrebat:

Am pus atatea intrebari la care nu am primit nici macar un singur raspuns.de ce? site`ul acesta se numeste toti pentru unu cand niciunu nu mai ajuta observ? de ce primesc numai raspunsuri aiurite la intrebari normale? de ce nu inchideti odata site-ul acesta care si asa nu ajuta la nimic?thinking stiu ca o sa incepeti cu gura mare ca asa o aveti voi de obicei dar va promit ca nu citesc absolut nimic vroiam doar sa stiti ca nu ajutati la nimic si consider ca acest site este facut fara niciun folos doar pentru bataie de joc am incheiatwinking

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu autorii sunt de vina in totalitate, ci utilizatorii!
Stiu ca acest forum nu e unul foarte bun pentru ca daca ai nevoie cu adevarat de ceva informatii nu vei primi raspunsuri calumea, ori data la abureala, ori ca sa faca misto de tine... Raspunsuri inutlie si arogante!
Dar sunt si utilizatori care dau raspunsuri utile si calumea, dar cam rar utilizatorii acestia!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bine.
Aproape doua sute de mii de utilizatori au alta parere!
Esti doar ghinionista.

| foxi a răspuns:

Asa intrebari.asa raspunsuri! Ce te dai sfera pe aici, ca esti triunghi!

| razvanel_5766 a răspuns:

Hei, poate ca ai avut tu ghinion dar uitate pe la alte intrebari puse serioase! Daca tu ai pus intrebarea la misto era normal ca si utilizatorii sa-ti fi raspuns la misto!
Daca nu-ti convine du-te pe alt site! x(