| Sunflower1503 a întrebat:

De ce unii utilizatori TPU nu au niciun răspuns la intrebari, deși întrebările sunt normale și urgente? Și când spun răspunsuri, mă refer la un răspuns care sa îi ajute, nu o bătaie de joc fara folos...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de intrebare, daca nu cunosc nu raspund, inainte era faza cu tricoul, se raspundea in prostie

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca atata pot.
La intrebarile la misto raspunzi la misto, dar la intrebari serioase daca nu te simti capabil mai bine nu o face doar ca sa te afli in treaba sau sa faci misto.
Doar atata ii duce capul, ca doar sunt sub anonimat nu ii stie nimeni.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca unele probleme, pe cat sunt de normale si de urgente exista deja pe site, ba chiar se gasesc foarte multe intrebari asemanatoare, si noi, ca simplii utilizatori, ne plictisim sa tot scriem aceeasi poveste doar pentru ca lui X ii e greu sa verifice, caute o intrebare.
Unele intrebari sunt chiar penibile.
Iar in alte cazuri, intrebarile trebuiesc adresate unor persoane care au cunostinta in acel domeniu, nu aici.

| mentholinks a răspuns:

Mie-mi place mai mult sa-mi bat joc decat sa ajut.

| N0xEterniS a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate nimeni nu stie raspunsul? Sau poate utilizatorii care frecventeaza categoriile respective nu sunt online?
Alte intrebari sunt puse de analfabeti, nu intelegi exact ce vor, altele banale gen '' cum vorbesc cu crush'ul meu'' etc.
Alea ''Urgente'' sunt puse de obicei la categoria Sanatate si daca chiar este urgent te-ai duce la doctor nu intrebi pe TPU.