| Ashley0 a întrebat:

Heeei. Am o sugestie. Nu știu daca e voie sa pun așa ceva, dar eu consider acest lucru absolut necesar.
Am pus niste întrebări recent la care nu am primit niciun răspuns.
Din vreo 4 întrebări, nici macar la una nu am aflat răspunsul!
Nu ar fi bine sa existe un fel de "admini" (2 la fiecare categorie) care sa răspundă anumitor întrebări la care inca nu s.a răspuns?
Cred ca mai sunt persoane in situația mea si ar fi de folos.
Aveți păreri? Nu stiu daca e categoria buna. Nici nu cred ca exista o categorie pentru asta.
Dar credeți ca ar fi de folos?
(Ps, daca citiți asta v.as ruga foarte mult sa ma ajutați si la celelalte intrebari. Mulțumesc! )

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, ajutorul este gratuit, nu suntem plătiți să oferim din timpul nostru pentru ajutorul vostru!
Pa, pa.

| Ashley0 explică (pentru Legiuitoarea):

Si, totuși, ști răspunsul la vreo întrebare din celelalte puse de mine? Te rog, am mare nevoie de ajutor pana vineri.

| Jipa95 a răspuns:

Si daca ar mai fi inca 2 admini pentru a raspunde intrebarilor fara nici un raspuns sau care nu si-au gasit inca raspunsul corect, crezi ca amuletii aia 2 e mama omida, adica sunt atotstiutori? Am vazut intrebari care si-au gasit raspunsul si dupa cateva luni in care intrebarea respectiva a fost postata.
Nu cred ca ar fi de folos in nici un fel, si nici nu vad un rost in asta.

| valentingb a răspuns:

Ash, site-ul e alcătuit din voluntari. Sunt vreo 30 de categorii. Ar trebui angajați vreo 60 de specialiști, care ar lua toate fundițele și astfel nu ar mai fi nevoie de noi pe site. TPU are 2 admini, și au de muncă destul și fără să răspundă la întrebări. Pentru răspunsuri avizate și sigure, trebuie să plătești la un consilier în domeniul de referință.
Nu primești răspunsuri pentru că întrebările depășesc nivelul gratuității, și al cunoașterii noastre. De unde să avem noi negativul piesei MR President? Asta e..mai încearcă. Mai încearcă și pe site-uri specializate, încearcă direct la casa de producție sau la fetele din trupă, le găsești pe Facebook.