| mardeamor a întrebat:

Am pus atatea intrebari la care nu am primit nici macar un singur raspuns.de ce? site`ul acesta se numeste toti pentru unu cand niciunu nu mai ajuta observ? de ce primesc numai raspunsuri aiurite la intrebari normale? de ce nu inchideti odata site-ul acesta care si asa nu ajuta la nimic?thinking stiu ca o sa incepeti cu gura mare ca asa o aveti voi de obicei dar va promit ca nu citesc absolut nimic vroiam doar sa stiti ca nu ajutati la nimic si consider ca acest site este facut fara niciun folos poate doar pentru bataie de joc am incheiatwinking

Răspuns Câştigător
| iNàяiš a răspuns:

imi pare rau scumpa mea daca tu crezi asa, eu sunt noua pe aici nu am ce zice. Intr'un fel iti dau dreptate dar nu ne cataloga pe totii! Nu toti suntem interesati de aceeas categorie!sad daca vreii sa stii raspunsul la unele intrebari (neaparat) schimba aceasta categorie cu una mai vizualizata. pup dulce:*

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dragă, nu mă interesează refulările tale și acum regret că mi-am pierdut timpul citind asta, dar vroiam să îți zic ceva :
Învată dracu să alegi categoriile.

Răspuns utilizator avertizat