| Bubu0800 a întrebat:

Am si eu o problema dar nu stiu ce poate fi.De vreo 3 saptamani mi-au aparut treptat pe picioare (partea de sus) niste dungi albe. Nu sunt foarte evindente dar parca mi se accentueaza. Si acum 2 zile am vazut la partea sus a piciorului 3 dungi mai albe cand, intind pielea se vad si mai tare..am sa merg la un dermatolog dar pana atunci vreau sa stiu ce sunt!

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Sunt vergeturi.Nu e nimic grav. Cauta pe internet remedii, sau poti sa mergi la medic tocmai pentru a cere un tratament.

| BiuL a răspuns:

Vergeturi. te-ai ingrasat sau ai slabit in ultimul timp. incearca sa folosesti crema hidratanta mai des sa le previi si sa iti pastrezi greutatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vergeturi.

| Dannt3 a răspuns:

Probabil sunt vergeturi.Dar mai bine intreaba un medic.