| coooooo a întrebat:

Cam cat timp trebuie sa stau la soare pentru a capata un bronz care sa se vada bine si frumos? Eu am tenul alb si putin cam sensibil.si nu vreau sa ma ard.Deci cate ore trebuie sa stau?

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Cam vreo 3 ore timp de 3-4 zile.Dar, nu trebuie sa stai incontinuu la soare.Mai intri in apa, mai iesi, cam asa. happy

2 răspunsuri:
| marinamary a răspuns:

E bine daca te-ai baga din cand in cand si in apa pentru ca eu asa imi capat bronzul si daca faci asta nu va trebui sa stai prea mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă stai 1 zi întreagă te arzi...stai numai până la 12 și de la 17 în sus, graba strică treaba, 2 săptămâni ar trebui să ajungă 2 3 ore în fiecare zi între acele ore...