| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi ok daca as purta o bentita pe frunte peste breton la banchet? Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Totul depinde de restul tinutei, de aspectul fetei tale, de coafura.

| theodora_2847 a răspuns:

Pai depinde de bentita (groasa, subtire, sin ce material, etc...) si depinde de breton si de inreaga frizura.
si daca ma gandesc bine conteaza f mult si rochia si celelalte accesorii. gen daca ai si cercei si colier si bratara si inele plus bentita esti prea incarcata, trebuie sa mai renunti la ele.
dar da, o bentita frumusica si chic merge al banchetwinking pupi