| andutzabunutza a întrebat:

Ce parere aveti de un breton la 12 ani?

Răspuns Câştigător
| Helper004 a răspuns:

Eu am breton si am 12 ani -.-. Dar, sincer, imi e foarte greu cu el.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Esti cam mica pentru o schimbare atat de drastica.

| Forev3rAlone a răspuns:

Eu cred ca e ok, insa nu inteleg ce treaba are varsta.
Daca zici ca esti prea mica, ei bine, eu aveam breton si la gradinita.
Iar daca zici ca esti prea mare...o, te rog.O gramada de persoane adulte au breton.

Nu are importanta varsta.Important este sa iti placa tie cum iti sta si sa ti se para comod sa il ai. happy

| Gabriello02 a răspuns:

Nu prea buna.

| Lăcrymioara a răspuns:

Buna.Si eu am 12 ani si am breton deci e ok la orice varstra sa ai breton... uneori iti sta mai bine cu el decat fara el.

| luluem a răspuns:

Si eu am 12 si mie imi sta super bine cu breton si cred ca oricui ii sta bine cu breton...dar nu iti fa orice breton tine cont de forma fetei