| dreamy0girl_9756 a întrebat:

Are ceva daca faci baie cand esti pe stop?

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Aoleuu
Ce sa aiba?
Din contra. E recomandat sa faci baie cat mai des cand esti la menstruatie.

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Baie, ca te speli, nu are nimic. Ar fi culmea sa aiba ceva.
Dar daca te referi la baie adica in cada, nu prea e indicat. In unele cazuri poti face hemoragie. Deci dusul e perfect [ chiar mai multe pe zi ]

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu,bineinteles ca nu.Chiar este indicat sa te speli atunci cand esti la menstruatie.Gandeste`te ce cosmar ar fi sa fuga lumea de tine pentru ca mirosi urat in zona intima.

| smaranditza a răspuns:

Depinde de organism; ar puta fi nasol daca esti mai ragila, mai sensibila si daca apa e mai spre rece decat spre calda; nici daca e prea calda nu e ok!
deci, alegi tu!

| ea_6589 a răspuns:

Aaa merge sa faci dus si dinn cate am inteles insa nu e bine sa iti umpli cada cu apa si sa faci baie asa cand esti pe stop!

| katherinepierce a răspuns:

Nu stai linistitaoh go on

| DEX a răspuns:

De asta mirosi tu? laughing)))))

| LuLu246 a răspuns:

Nu...absolut deloc... daca stai in apa ti se opreste temorar 10 min max

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Logic ca nu.Ti-ar place sa stai murdara pentru. ca esti pe stop?raised eyebrows