| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva epilator ipl? Cateva feedbackuri? Am gasit pe eMAG un epilator Ipl cu 700 lei 300.000 impulsuri insa nu este de la Philips, doar epilator ipl scrie. Are cineva asa ceva?

4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Am eu un epilator Philips Lumea, si e destul de bun, dar are cativa ani buni si nu prea il folosesc ca se descarca repede, si chiar si atunci cand folosesc, parul devine mai rar si mai putin pentru cateva luni. Alte marci nu stiu

| Sonia822 a răspuns:

Da, cancer piele scrie pe tine. Citeste instructiunile din pachet. N-ai voie sa-l folosesti mai nicaieri. Decat pe picioare. Oare de ce? Documenteaza-te cum actioneazawinking

| Carmenk a răspuns:

Mai bine cumperi de la Philips!

| IoanaRoman0103 a răspuns:

Buna, eu iti recomand epilatorul Ovely - de pe www.ovely.ro. Are 999999 de impulsuri. Are foarte multe review-uri pe eMag