| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva placa de intins parul de la Sayona? Ce parere aveti de placile de la Sayona? Eu am una de la firma asta. Thanx

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Foarte buna. Ce nu-ti place la ea?

| ScLiFoSeL a răspuns:

Nu am folosit nici o data placa de la Sayona. am placa de la Philips si mi se pare de calitate foarte buna. am o prietena care zice ca are placa de la Sayona si a folosito doar de trei ori si ca e de calitate proasta... dar eu nu stiu daca este .oricum.bye bye

| Catti a răspuns:

Mie imi place. Am si eu placa Sayona, o am de un an de zile si o folosesc o data la trei zile si intinde foarte binewinking. Tinand cont ca eu am par carliontat si am volum.:d

| PisuCluj a răspuns:

E o placa buna cred ca designul nu iti place ca este foarte simplu. dar e buna si eu am si sunt foarte multumita am mai avut vreo 2 placi si sau ars foarte repede asta o am cam de jumate de an si e buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desingul e ff misto am si eu placa asta nu este asa de buna pana acum eu mi-am intins partul singura poate nu stiu eu sa intind o sa pun si pe altcineva si atunci va pot spune da ca e bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placa e vaza, riscati sa va ardeti parul cu ea, v-o sp din propria experienta

| andreea0009 a răspuns:

Eu am si e ff misto de intins nu prea intinde bine sau eu nu stiu sa-mi intind parul o sa pun si pe altcineva sa-mi intinda parul si atunci va pot spune da ca e bunawinking