| blackshinystar a întrebat:

As avea nevoie de o parere.: pana acum la scoala mancam numai sandwichuri si cornuri si din astea.si cereale cu ciocolata dimineata. iar cand ajungeam acasa spaghete...si aiureli. daca de acum in colo pana in septembrie as manca numai lubenita, supe si fructe si cand incep in sept liceul as manca dimineata putin lapte cu ovaz, la scoala in 2 pauze as putea manca un mar si un iaurt de ex. iar cand ajung acasa o ciorba/supa.credeti ca as putea slabi? si inca ceva.cam in cat timp credeti ca s-ar vedea rezultatele? Multumesc:*

3 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Nu este de ajuns macatul sanatos. Sportul este foarte important la fel si hidratareabatting eyelashes.
Daca vrei sa slabesti cel mai bine este sa consulti un nutritionist pentru ca, poate dieta care o alegi tu nu este pentru organismul tau. Nutritionistul va sti ce dieta sa iti recomande pentru ca nu toti avem organismul la fel.
Nu vei slabi daca te infometezi, multa lume face acest luctu in nestire.

Spor la slabit si sportul ajuta cel mai mult happy
Bye bye >big grin

| chibiusa a răspuns:

De la lubenita nu slabesti.
matusa mea a tinut regim doar cu lubenita. timp de 3 luni a mancat doar lubenita, de i s-a acrit nu alta si a baut apa. a slabit vreo 5 kg, adica FOARTE PUTIN.

daca tii doar regim, rezultatele incep sa se vada dupa 3-4 saptamani, dar nu ceva spectaculos. insa daca faci si putin sport rezultatele se vor vedea mult mai repede

| Deealovestpu a răspuns:

Daca faci si ceva sport, jogging sau exercitii acasa, cu siguranta in 6 saptamani incep sa se vada rezultatele uite un link cu exercitii exceptionale care te ajuta ff mult! iti zic asta pentru ca am incercat pe pielea mea:) MULT SUCCES! http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg&feature=related