| Alexandrutssa a întrebat:

pana vineri trebuie sa dau burtica jos. Am 14 ani si nu.mi permit sa-mi iau peste si pui si toate chestiile pentru un regim. Ce as putea sa mananc? De exemplu iaurt cu tarate sau fulgi de ovaz. Dar nu pot sa mananc atatea zile numai iaurt si cereale. Ce as putea sa-mi iau si la scoala? De exemplu o punga de pufuleti? + abdomene multe. Multumesc mult :*

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Mananca chestii usoare gen salate, iaurturi, sucuri de fructe.Chiar daca nu pare cine stie ce, acestea fac bine la stomac si il ~dezumfla~

| DiamondShine a răspuns:

Uhh sorry, am uitat sa-ti spun ingredientul principal:KIWI are de 10 ori mai multa vitamina C decat o lamaie si cu siguranta te detoxifiaza daca mananci cateva fructe de kiwi pe zi.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti in doar 1 sapt 2 3! ci luni de zile, in principiu renunti la dulciuri si paine. mananci doar ca sa traiesti, adica nu abuzezi, 3-4 mese pe zi dar regulat portii cam cat 2 pumni! si nu uita de sport. alergari 1-2 ore pe zi

| StefanicaAna a răspuns:

Daca ai 14 ani intr-o saptamana nu poti sa slabesti atata cat vrei....deoarece esti in crestere, sfatul meu sa faci incontinu sport si dupa ora 18 sa nu mai mananci...

| dubsta a răspuns:

Abdomenele sa nu le uiti acasa!