| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:Eu plec la 12 de acasa la scoala si nu pot manca mereu iar la scoala nu-mi iau pachet.Nu sunt invatata sa mananc dimineata dar nu ma pot forta.Cand vin de la scoala sunt infometata dar trebuie sa astept pana sa mi se faca mancarea, pentru a fi calda.Nu stiu ce sa fac, ce sa pot manca dimineata? Am avut cereale si mancam dimineata cu tone(Fitness)dar m-am saturat de ele mi-a ajuns.Si de biscuiti digestivi m-am saturat.Organismul meu nu poate primi de foarte multe ori acelasi fel de mancare(max. 10 zile daca e vorba de biscuiti, cereale si max 2 zile daca e vorba de ciorba, etc). Nu vreau sa imi deformez corpul sau sa imi dau peste cap stomacul, dar...asta e, daca nu pot. Imi puteti da un sfat? Apropo cateodata ma mai doare partea din stanga cu partea din stanga a stomacului(si putin inima). O fi din aceasta cauza?

2 răspunsuri:
| andutxza a răspuns:

Poti manca pur si simplu un sandwitch facut la sandiwchtmeicher sau simplu. Activi Mix De Jun cel nou cu fructe sau cel vechi normal.Mai poti manca paine cu unt si cu ceai.Eu mai manac si paine cu unt si gem

| myru_6795 a răspuns:

Dimineata poti manca activia mix dejun, de exemplu, eu asta mananc dimineata