| MelindaVictoria a întrebat:

As dori sa ma vopsesc un blond-saten natural, insa nu stiu ce firma de vopsea sa aleg? Ce imi recomandati in asa fel incat sa nu imi pice parul sau sau mi-l deterioreze?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Londa sau loncolor, păi voi fetele ar trebui sa stiti asetea sa le visatilaughing E sa ne pui o poză cu tine blondă sa vedem ce a iesit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Astea am vrut sa scriu, adică mărcile de vopsea.

| NH4OH a răspuns:

Mai bine te faci la salon, acolo îți vor aplica ei o vopsea profesională, fără substanțe prea toxice părului și care va rezista foarte bine pe păr ( adică nu se va decolora din pricina spălatului).
Baftă!

| 7Azaky a răspuns:

Loreal