| ßhåååå a întrebat:

As dori si eu idei pentru un machiaj pentru ochii capuri si o coafura pentru par mediu! Funda

5 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

La ochii caprui merge bine rimelul albastru, creionul negru si fardul de pleoape mov happy Iar ca si coafura eu zic sa ti-l faci ondulat sau cam asa ceva.

| PsychologistT a răspuns:

La ochii caprui potrivite sunt nuantele de maro, mov, roz, auriu.
Incearca sa ti-l ondulezi.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......3693_n.jpg

| DydyDidii a răspuns:

Ochii caprui sunt scosi foarte bine in evidenta cu ajutorul noantelor de: mov,maro,verde. Acum depinde si de forma ochiului tau, insa poti sa iti trasezi si o linie de eyeliner(tus), iar codita o adaptezi la forma ochiului tau.
Cat despre coafuri: parul de marime medie arata foarte bine ondulat. Pentru ca nu e destul de lung, poti incerca un coc messy(dezordonat). Astfel de cocuri arata foarte bine pe parul mediu.
Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai vreo nelamurire, ma poti intreba :*