| anaela_1467 a întrebat:

Am sprancenele cam rare, deschise la culoare fara o forma anume si as vrea sa le tatuez caci m-am saturat sa le creionez in fiecare dimineata. E cineva printre voi care si le-a tatuat? Sunteti multumit? Cat costa si unde in Bucuresti as putea avea rezultate bune?

Răspuns Câştigător
| Darry a răspuns:

Eu mi-am facut tatuaj atat la sprancene cat si la buze, si vreau sa spun ca sunt fff multumita. Tatuajul rezista in jur de 2-3 ani, in functie de pigmentul fiecarei persoane. bafta.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tinesad
Dar sa stii ca mai bine incerci un tratament cu ulei de ricinhappy
Sa stii ca da rezultate.Eu nu ti-as recomanda sa le tatuezi, mai bine te lupti in fiecare dimineata cu creionulhee hee
Dar eu zic sa incerci cu uleiul de ricinbig grin

| Darry a răspuns:

...preturile sunt si in functie de fiecare salon...eu sunt din Tm si m-a costat 300 lei sprancenele si 300 lei buzele.