| XnameX a întrebat:

As vrea sa ma epilez cu ceara la vara dar am inteles ca trebuie sa lasi parul sa creasca vreo luna. exista vreo crema sau ceva de accelerare a cresterii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, este folosit pentru sprancene, ca in alte zone...cred ca nimeni n-ar vrea par mai des si mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu trebuie sa lasi parul sa creasca o luna! Trebuie sa fie atat cat ceara sa poata prinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor rolling on the floor

| Petrica1337 a răspuns:

De ce vrei sa accelerezi cresterea? Nu poti avea rabdare?

| XnameX explică (pentru Petrica1337):

Nu nu pot deaorece vreau sa ma fac cand plec la mare in august si nu pot sta in pantaloni toata vacanta.sad