| lexlovesyz a întrebat:

As vrea sa ma epilez, totusi am 12 ani.
Si vara asta merg la un târg de vara si cu piscina, e urat. As vrea sa fac o schimbare, imi este putin rusine sa o intreb pe mama, mai am o sora mai mare de 16 si ea s-a facut la 14 si mama zice tot la 14 dar pana atunci o sa dureze destul de mult, aveti idei de convingeri, va rog! Imi este rusine! Se iau colegii de mine si ma simt prost, toate colegele mele se fac.sad

Răspuns Câştigător
| Andra4862 a răspuns:

Buna! Eu tot 12 ani am. Încearcă să îi zici ca toata lumea râde de tine, și ca nu se întâmplă nimic dacă te epilezi și ca e un lucru normal pentru orice adolescentă/femeie. Sper ca te-am ajutat. Te puup

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Măcar ai ce epila? Intreb de curiozitate.
Chiar esti mică.

| lexlovesyz explică (pentru darrio2007):

Picioarele! Si mainile

| darrio2007 a răspuns (pentru lexlovesyz):

Ha, Ha! Pe astea le avem toti.
Mă refeream daca ai păr de epilat.
Of, Doamne, mare-i grădina!

| lexlovesyz explică (pentru darrio2007):

Da am! Am par ce e mare lucru? Totusi trebuie sa ma epilez

| darrio2007 a răspuns (pentru lexlovesyz):

Cam devreme vrei sa incepi cu asa ceva.

| dullcat a răspuns:

I-ai spus mamei tale toate astea? Poate in acest fel o convingi. Daca raspunsul e tot nu, atunci nu te du la piscina.

| lexlovesyz explică (pentru dullcat):

I am explicat! Spune ca sunt prea mica!

| LarisaChe07 a răspuns (pentru lexlovesyz):

Te epilezi fara sa ii zici si asta e, doar nu te da afara din casa...