| me1234_7666 a întrebat:

As vrea sa ma fac reprezentant lady's. Doarece avon si oriflaime ii toata lumea.stiti alte firme in afara de acestea, cu produse de calitate si ieftine? merita sa ma fac reprezentant lady's?[ sunt reprezentant avon si numi prea merge ca am multe colege care sunt reprezentante]!

12 răspunsuri:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan, daca vrei te pot inscrie chiar eu iar tu la randul tau iti potiforma o grupa si castigi bani si de acolo! e super!

| RфZaημtzα a răspuns:

Bijou` e foarte bun.E cu bijuterii.Metropolitan.

Răspuns utilizator avertizat
| pici6 a răspuns:

Lady„ s e o firma foarte naspa, cu produse intr-adevar foarte ieftine, dar de proasta calitate, scuza-ma ca te contrazic ioana, si eu am fost reprezentanta, si mai nimic nu castigam pentru ca vanzari mari nu ai cum sa faci. nu mai lauda atata doar sa-ti faci clienti... pup sper ca ti-am fost de ajutor me1234

| Ioana4you_9496 a răspuns:

Lady's merita intr-adevar. Sora mea este reprezenatant si castiga banii frumosi cu aceasta firma. Sunt produse de calitate si ieftine. Daca nu stii unde sa te faci reprezentant contacteaza-ma pe idul elenuzamica

| Ioana4you_9496 a răspuns:

Pici6, tin sa te contrazic. In primul rand, nu am de ce sa laud firma pentru a-mi face clienti, deoarece nu eu sunt reprezentant, ci sora mea, asa cum am mai spus. In al doilea rand, in lunile trecute firma se numea Metropolitan si avea produse ieftine, repilici ale originalelor, intr-adevar de proasta calitate. Acum firma se numeste Lady's si, de exemplu pe luna asta, 10 produse bio din plante si ierburi medicinale, direct din palafar; gama noua de sapunuri Camil cu ingrediente naturale; ceasuri modele noi pentru ea si pentru el; multe alte produse noi si oferte promotionale (parfumuri, seturi cadou, produse ingrijire ten si alte produse la reducere). De asemenea are multe produse A-new. happy Pe langa asta, minimul castig al surorii mele este de 400 RON/luna.

| Jacob27 a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant ebiju dar nu stiu exact unde sa ii contactezi.

| szaboeva a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa devii reprezentant Ebiju, daca doresti iti trimit un catalog gratis si daca iti place te inscrii.

| deny192011 a răspuns (pentru szaboeva):

As dori eu sa ma fac.cum as putea?

| deny192011 a răspuns (pentru szaboeva):

Pentru szaboeva pentru ebiju

| szaboeva a răspuns:

Evaszabo83, este id-ul meu

| Morphinee a răspuns:

Daca vrei te pot inscrie eu la ebiju`.
Daca esti interesata trimite`mi un mesaj privat cu id