| MihaelaSorina a întrebat:

As vrea sa ma ondulez la par si nu stiu ce fixativ sa folosesc. Imi puteti recomanda unul care rezista mult si nu lasa coafura sa se lase dar sa fie si la un pret avantajos?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Mama e hairstylist si ea e fidela fixativului de la intesa si coafurile rezista cam 3 zile chiar daca dormi, nu se strica deloc.

| KellyGreen a răspuns (pentru KellyGreen):

Apropo fixativul asta e 8 sau 9 lei

| MihaelaSorina explică (pentru KellyGreen):

Poti sa imi spui cum se numeste?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://www.firmeproduse.ro/pictures/p0912/boy4gyrls1260262582.jpg
Eu de aici folosesc şi sunt de bună calitate.

| Biia14 a răspuns:

Eu iti recomand Wellaflex sau L'oreal.Sunt foarte bune ambele, dar depinde si parul tau. Funda? puppy dog eyes

| creata13 a răspuns:

Eu iti recomand fixativul wella sau wellaflex.De asemenea si cel de la taf e chiar foarte bun. Sper ca te-am ajutat:*