| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste exercitii fizice care fac corpul frumos [abdomen plat, "pulpe" mai subtiri laughing, fese putin mai mici big grin], si sa fie rapide big grin. Va rog puppy dog eyes. FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Exercitiile Tae-Bo sunt foarte eficiente. Unele sunt putin cam grele. Dar crede-ma, merita efortul.
Aici le ai explicite : http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Du-te la sala si daca nu vrei sa te duci, incearca acasa sa bagi asa 20 abdomene, 10 flotari, 15 genoflexiuni, alearga in fiecare zi cel putin 30 de min la un nivel destul de constant(de cel putin doua ori pe zi) si repeta exercitiile pe care ti le-am zis de 3-4 ori, intr-o saptama o sa se vadawinking funda happy

| AlexandraaIoana a răspuns:

Poti merge la aerobic :d. e foarte tare si rezultatele sunt foarte bune happy

| Spawny24 a răspuns:

Alergatul si inotul sunt exercitii nu foarte grele si distractive mai ales daca le faci cu prietenii happy. Bafta