| PREDAERIK123 a întrebat:

Exercitii pentru un corp frumos, abdomen plat?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scapa de grasimea abdominala, asta trebuie sa faci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Genoflexiuni, flotări, abdomene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sadrian46):

GenUflexiuni, cuvantul "genoflexiuni" nu exista, cautati-l in DEX daca nu ma credetiwinking

| sadrian46 a răspuns (pentru Cosmin86):

Există, e creat de mine.

| Werrich a răspuns:

Intervenții chirurgicale

| AnastasiaK a răspuns:

Pentru corp frumos: tot ce înseamnă exercitii de masă musculară.

Pentru abdomen plat: exersezi disciplina alimentarăwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru abdomen plat: dieta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce înseamnă pentru tine frumos.
Presa militară, împins la piept/florari/paralele, steagul dragon, ridicări de picioare, pull over, tractiuni, face-pulls, genuflexiuni, îndreptări și fandări. As spune că ar trebui sa fie exercițiile numărul 1 pentru a-ți dezvolta un corp frumos și armonios. Mai sunt o grămadă de variații mai grele care poți să le încerci. Te desparte numai niște click-uri.

| Sekim a răspuns:

La cate exerciții exista e greu de spus sau de recomandat unul. Cele mai cunoscute sunt flotările și abdomenele. Caută și tu pe YouTube exerciții pentru abdomen, sunt extrem de multe, ideea e sa le faci pe cele care îți plac ție și care consideri că funcționează cel mai bine. Depinde și dacă vrei să faci sala sau sa faci exerciții acasă, daca te informezi bine și stii ce să cauți nu e greu.

| Adrian5575 a răspuns:

Dat cu sapa.

| random1620 a răspuns:

Cauta pe yt tutorialele lui Pamela Reif. (si daca vrei sa te organizezi cauta un plan pe IG-ul ei)

| Georgica1234 a răspuns:

Pt un abdomen plat ai nevoie de o alimentație sănătoasă și să stai intr-un deficit caloric pentru a pierde grasime, iar pentru un corp frumos poti sa faci exercitii atât acasa cat si la sala, însă ai nevoie sa te documentezi de pe internet si yt cu planuri de antrenament exercitii si tehnica corectă de execuție