| karinacora97 a întrebat:

Asi vrea sa ma imbrac in colanti si o bluza lunga chiar daca ninge credeti ca o sa rada lumea de mine am mai vazut oameni imbracati asa va rog raspundeti pana luni multumesc

Răspuns Câştigător
| Clara_6276 a răspuns:

Nu o sa rada.Multa lume poarta colanti.Nu vad absolut nici un motiv pentru care ar rade.Atata timp cat nu ti-e frig, Si te simti bine, poarta`i cu placere.:*

7 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Toata iarna numai colanti am purtatlaughing poti sa te imbraciwinkingdaca is de bumbac te asigur eu care am fost si la zapada afara in fata blocului in colanti si nu am inghetzat 1 ora jumateblushing

| roksy a răspuns:

Nu nu o sa rada am mai vaz oameni imbracati asa si eu m-am imbracat odat asa numai sa nu ti fie tie frig

| Anda_5509 a răspuns:

Mai bine asteapta sa vina in adevaratul sens al cuvantului PRIMAVARA.Si eu am vazut, dar se uitau restul ca la masini straine, mai si radeau. decat sa fii considerata o mascota, mai bine asteapta putin.

| nicol20 a răspuns:

Stai linistita ca nu va rade nimeni de tine te imbraci cum doresti tu si cum te simti tu mai bine

| wdsasd a răspuns:

Nu va rade nimeni de tine pentru ca asa se imbraca toate, cel putin la mine in clasa. dar am si eu o intrebare:nu va e rusine sa umblati asa? va vedem pana si celulita.

| sabela a răspuns:

Daca porti si cizme mai lungi de genunchi eu cred ca ai sa fi cool.

| Limba a răspuns:

O sa se uite toti baieti dupa tine happy unii sa o te fluiere ca asa e la tara unii o sa se bage in seama cu japca si unii vor fi marlani dea dreptu s. a. m. d si sa nu racesti happy