| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult pentru voi fetelor. Ce parere aveti despre baietii care au par putin mai mare pe picioare? va este scarba de ei? eu am destul de mult par pe picioare si m-am gandit sa ma epilez dar cand le'am zis unor prieteni au sarit direct pe mine "ESTI GAY?". Am vazut din ce in ce mai multi baieti. ba chiar foarte multi care nu au un fir de par pe picioare si cand ma uit putin la mine mi se pare putin ciudat.Din cate stiu eu fetelor le plac baietii ingrijitii si nu as vrea sa ii fie unei fete scarba de mine din cauza asta. happy

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baietii gay se epileaza. Cei normali se poarta asa cum i-a lasat natura mai putin epilarea din zona genitala si sub brat.
Uite niste discutii intre adulti, pe tema asta: http://forum.placere.ro/......la-barbati

| Seby90 a răspuns:

Chiar esti gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai chiar foarte mult par pe picioare epileazate, sau iei foarfeca si mai tai din lungime. Unii baietii poate au par blond pe picioare. Pa

| Puffulets a răspuns:

Mai,in ziua de azi majoritatea baietilor se epileaza, se penseaza etc...dar mai sunt si unii cu conceptii de pe vremea bunicii intelegi?laughing deci daca tie nu-ti place sa ai par si vrei sa te epilezi care-i problema? ..nu trebuie sa te iei dupa unu si dupa altu ca zice ca esti gay sau alte din astea. eu sunt fata si recunosc ca nu-mi plac baietii cu par pe picioare, adica nu zice nimeni sa nu ai intelegi?, poti sa te iei cu masina mai mic de ex, nu neaparat sa te epilezi de tot. iti spun eu ca un baiat neepilat din puctul meu de vedere da dovada de faptul ca nu-i ingrijit. si pana la urma daca te epilezi prin alte parti pe picioare de ce nu ai face-o?laughing...

| IoNuTzZz1997 explică (pentru Puffulets):

Ar arata urat daca las tunde doar? nu vreau sa il tai de tot.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Mie mi se pare foarte naspa ca un baiat sa se epilze pe picioare, adica mai are putin si devine femie. Eu nu il las pe prietenul meu sa se epileze. Imi place ca iubitul meu sa se aranjeze si sa aiba grija de el, dar nu si sa se epileze, deoarece este totusi baiat. Asta este conceptia mea, asta nu inseamna ca am ceva cu cei care se epileaza, fiecare cum crede.

| Mk01 a răspuns:

Frate,hai să-ţi zic părerea mea.Nu e vorba de cum arăţi cât de personalitatea pe care o ai. După mine un bărbat adevărat nu se epilează decât în zona genitală şi la subraţ.Pe faţă se rade şi în caz că are sprâncenele prea groase se pensează(nu ca fetele, se urmăreşte forma lor naturală şi doar se scurtează şi curăţă).În opinia mea cei care se epilează nu dau dovadă decât că vor să pară mai mult ca o fată decât ca un băiat.Hai să ne şi rujăm, nu am fi mai sexi?

| ravanoos a răspuns:

Omule, daca vrei sa scapi de el taie-l, scurteaza-l, fa ce vrei dar nu-l epila. Stii vorba aia: ''Nici prea-prea nici foarte-foarte''. Tu ce ai alege: Gay sau Scarbos? Calea de mijloc este sa mai tai din el (''de la mijloc''), singura problema este ca s-ar putea sa creasca iarasi. Daca il ai asa peste tot si nu doar pe picioare si prietenii tai sunt constienti de asta nu prea ai ce face. Am un coleg care are aproape blana pe picioare si abdomen (desi nu are par facial deloc laughing ). Cred ca el daca ar sta sa il taie regulat i-ar lua ore intregi.

| bella19 a răspuns:

Nu e scarbos...e mult mai bine decat gay.

| TheHellcatSpangledShalala a răspuns:

Glumesti?
parul de pe picioare e sexy, asta te defineste ca barbat.
te epilezi la subrat si la oo, in rest, NEVER!