| Bellicous a întrebat:

Ati avut paduchi sau lindeni? Cum v-au trecut?! happy

Răspuns Câştigător
| AlinaMaricescu a răspuns:

Fratele meu mai mic a luat paduchi de la scoala si ii era tare rusine.
Din cate imi aduc aminte, stiu ca mama a cautat un tratament natural pentru paduchi si ouale lor care sa nu ii afecteze scalpul sau sa ii cada parul dupa ce termina tratamentul.

A gasit la recomandarea unui doctor un Gel natural impotriva paduchilor cu ulei din arbore de ceai (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Gelul acesta nu e ca celalalte produse sa iti curga in ochi(gen sampon) si cel mai placut e ca deja are in pachet un pieptan special pentru paduchi.

Efectele s-au vazut foarte repede, chiar de la prima utilizare. Fratele meu a scapat complet si repede de paduchi si oaule lor.

Imi aduc aminte ca mama era tare multumita de produs, ca a scapat natural de paduchi si chiar ii povestea unei prietene despre cat de eficient este produsul si ce bine miroase.

Puphappy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut de vreo doua ori cand eram la gradinita, prima data am scapat cu petrol iar a doua oara mama m a tuns la 0

| Roses a răspuns:

Gaz

| OnuOnulică a răspuns:

Pe mine m-a ferit dumnezeu de asta.

P.S uite ceva care o sa te ajute http://www.tpu.ro/sanatate/cum-poti-sa-scapi-de-paduchi-si-lindeni/

| xoxoEla a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba de sprayuri pentru problema ta.

| Catalyn_Alecsandru_1999 a răspuns:

Paranix