| MeowPattie a întrebat:

Pot sa ma spal pe cap cu samponul POUX APAISYL daca sunt fata? Sunt plina de paduchi si lindeni si are si mama mea. Repet, daca sunt fata, deoarece pe internet scrie ca este pentru barbati si imi este frica. URGENT, multumesc!

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Deci din ce ai scris tu este grav pentru ca initial trebuie sa scapi de paduchii din asternuturi. Initial in Romania se spala parul cu gaz, se lasa cam jumatate de ora si apoi te spalai normal si scapai de eiwinking ca sa stii. Dar nu este permanent daca nu scapi de ei si in mediul in care stai

| MeowPattie explică (pentru MeConstantine):

Paduchii nu rezista la material din asternuturi, haine etc. Mi-a spus asistenta la scoala ca deja nu mai trebuie sa ma dau cu gaz pentru ca acum s-au facut sampoane si alte alea cu care pot scapa.

| pozeanimate a răspuns:

Se poate si pentru femei
nu are importanta acum,
acum cel mai important este sa scapi de paduchi
la farmacii este solutii pentru a scapa de paduchi