| RorySan a întrebat:

Ati da 65 pe lei pe bratara asta?
https://www.stonemania.ro/......rgint-925/

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Nu merita banii acestia. La acest pret, gasesti una mult mai chic. happy

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sincer sa fiu, nu prea sunt pasionat de bratari, mai ales ca asta mi se pare cam de fata, nu de baiat, dar daca as fi fost fata, si mi-ar fi placut bratarile cat de cat, probabil as da 65 de lei pe ea, mai ales ca scrie ca e confectionata cu pietre semipretioase, deci tot e ceva, nu e ca si cum ar fi din plastic. Deci raspunsul meu ar fi probabil DA.

| RainmakerX a răspuns:

Nu. Arata ca o bratara de 15 lei de la biserica tongue

Sunt chestii mai dragute la pret mai mic... E doar parerea mea.

| Florentina9210 a răspuns:

Pe porcaria asta? No way!

| RorySan explică (pentru Florentina9210):

Eu ma refeream in general doar la pret.
Dar nu-i nimic.Nici genul meu nu este happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru RorySan):

Nu merita banii acestia. La acest pret, gasesti una mult mai chic. happy

| Geanin a răspuns:

N-as da decat 25 de lei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 30 de lei, chiar daca sunt baiat... O pot face cadou, arata super fain happy

| Lola05 a răspuns:

Nu. Citrinul e o varietate de cuarț (galben) și nu se justifică prețul atât de mare în niciun fel. Cuarțul nu e atât de scump. Asta e țeapă clar. Găsești brățări din citrin, ametist etc. la târgurile astea tradiționale, mult mai faine și mult mai ieftine.

| Adbbmsh a răspuns:

Vai, nu!

| HandaSei a răspuns:

Mhm... deși nu pot spune că am fost vreodată pasionat de accesorii, aș spune că merită!
Este simplă, dar arată chiar foarte bine și are acel lănțișor din argint + pietricele din citrin bicolor cică, deși nu prea am habar cât or valora acele pietricele... dar parcă când vezi că e făcută din materiale ceva mai de calitate, clar la prețul ăsta este o ofertă destul de bună! happy

| Blackrose4 a răspuns:

Nu, în niciun caz.