| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi si ce exercitii imi puteti da pentru a putea slabi la picioare?

Răspuns Câştigător
| mateigeorge6 a răspuns:

Bună! Mă numesc Matei George si eu ţi-as da urmatoarele exercitii: mers ghemuit(trebuie sa te pui ''ciuciulica'', cu mâinile pe genunchi si spatele drept, alergare usoară(trebuie să alergi normal, dar nu repede, si să ţii mâinile in miscare pe langă corp), alergare cu pendulara gamei inapoi(trebuie să alergi normal si să atingi cu călcâiele fesele), genoflecţiuni(trebuie să te laşi în jos şi să te ridici, cu mâinlele întinse in faţă), alergare cu genunchii suu(alergi normal numai că trebuie să ridici genunchii sus) şiii c-am atat.Sunt mai multe dar sunt greu de explicat. Sper să-ţi slăbeşti picioarele si că exerciţtiile mele sa îţi fie de folos.

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Genoflexiuni, ciclism, alergat.
Incearcă astea 3 şi o sa vezi rezultate!
Baftă!