| Debb a întrebat:

Ati reusit sa slabiti? Cat? in cat timp? cum?

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Aprox 10 kg in 3 lunihappy
Pai, nu am mancat nimic dupa ora 6 seara, si am avut 3 mese pe zi, si vreo 2 gustari. A! Si era sa uit! In fiecare zi faceam cate jumatate de ora de miscare si mergeam si la dansuri de 3ori pe saptamanahappy
Iti urez succes!

3 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Am slabit 20 kg in 6 luni.Cum? Nici eu nu stiu.Mananc absolut normal, ce imi cade bine si mai ales cat imi cade bine. A adevarat ca m-am ingrasat din cauza stresului(am trecut prin chestii nasoale) si acum cred ca m-am linistit si asta e motivul.big grin

| Adorable a răspuns:

Dieta Montignac, iti sugerez sa citesti cartea.Am slabit 11 kg in 2 luni, fara sa fac nimic doar sa mananc calculat si sa am grija la alimente, acum m-am apucat si de putin sport deoarece datorita piederii foarte subite in greutate organismul meu a stagnat din slabire.

| Elena_8633 a răspuns:

Sunt slaba laughing dar, te ajuta?
funda? raised eyebrows