| AndrahAntipathy a întrebat:

Avand in vedere toate riscurile si celelalte chestii. Ce spuneti... piercing in limba sau in buric?big grin

8 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

In buric, am si eu si este super hot!

Răspuns utilizator avertizat
| iushsm a răspuns:

In buric :X crede-ma e foarte cool! si nu te deranjeaza, doar putin. daca ti-l faci in limba vei avea de suferit pentru ca nu vei putea manca vreo 8 zile.am o prietenacare are in limba si a spus ca o deranjeaza muult

| MerisorulDulce a răspuns:

Pai, daca ai abdomen fumos, fa-ti in buric.
dezavantajul e ca te poti agata.
daca ai dinti frumosi, si drepti, fa-ti in limba
dezavantajul e ca in limba au numai C*rvele.
happy

| frumusicclaudic a răspuns:

Buric

| Enzio a răspuns:

Sincer, in buric mi se pare scarbos, daca o sa imi fac imi fac in limba, dar totusi in buric?

| annndaa a răspuns:

Eu am in limba, am avut si in buric, acum depinde unde-ti place mai mult:d atat timp cat faci asta la un salon nu exista problemebig grin

| Aloh123 a răspuns:

In cur