| AllePuffu a întrebat:

Ca sa iti bagi un piercing in limba trebuie neaparat consimtamantul parintilor?sad avand in vedere ca sunt minora

8 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Eu mi-am facut in ureche si nu mi-a zis nimeni nimic laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

OK,sa zic ca gasesti pe cineva care nu intrebe de acordul parintilor.Dar ce crezi ei nu vor afla?

| yo547 a răspuns:

Da,trebuie.

| xZeRo a răspuns:

Nu-ti recomand asta sad

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Ei nu trebuie neaparat, depinde la cine il faci ca daca gasesti un prieten sau o prietena la care sa ti-l faci nu-ti cere acordu mamei ca daca vrei sa te duci la un salon autorizat iti cere consimntamantu la parinti ca poti ramane fara gust da nu este bine bagat

| BraziliankaThaa a răspuns:

Pai cam daa...eu si in ureche am vrut sa-mi fac la salon si pn ce nu am venit cu mama nu mi-a facut... eu acum si in buric daca vreau imi fac, fiindca am cunostintebig grin:*

| AllePuffu explică (pentru BraziliankaThaa):

Asa e nasol ca nu prea as vrea sa afle mamasad

| slayer09 a răspuns (pentru AllePuffu):

Atunci lasa moda asta si intoarce-te la copilaria ta, nu iti baga piercing in limba ca o sa te deranjeze la mancat si se poate infecta si sa dai in alte prostii...