| angelinaa a întrebat:

Aveti idee ce as putea face pentru a avea parul mai des? necesit raspuns urgent. va rog ajutati-ma... dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

Pentru par ingredientul minune este OUL, in amestec cu ulei de ricin sau brusture. Cu acest amestec se maseaza radacina parului, dupa care se acopera cu o folie de celofan, iar deasupra cu un prosop.
Dupa aproximativ 40 minute parul se spala in mod obisnuit. Aceasta masca ajuta la cresterea parului, dar si la indesirea acestuia.

5 lingurite de praf de copt in sticla de sampon

Sau uleiul de ricin
http://gabytza-rozz.blogspot.com/2011/07/uleiul-de-ricin-intrebuintari.html