| Utilizatoare123 a întrebat:

Aveti idee daca se poate intra in apa cu tot cu fustita aceea? https://euqs.shein.com/......-1941.html
Costumul de baie are sutien, chiloti si "fusta"

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Fusta aia care este un fel de esarfa, stai cu ea doar cand esti pe uscat, nu intri cu aia in apa.Asa de ce nu intri in apa cu izmene laughing sau femeile cu colanti.Pff unde a ajuns lumea asta, naspa, dar ce sa-i faci, fiecare cu cel doare.
Poti intra in apa si imbracat si cu palton pe tine laughing asta daca aia vrei, dar se vor uita oamenii la tine ca la urs.

Cind mergi la piscina, la mare, intri in apa in chilot si sutien numa, stai la plaja la fel, altfel daca stai cu suba pe tine pentru ce mai mergi la plaja?
Acea fustita sau esarfa este doara pentru aspect, atunci cand mergi pe la piscina, te duci stiu si eu la bar, sau ce mai faci, cand mergi pe malu marii, este doara de efect.
La mare, la piscina te duci sa te bronzezi sau sa faci baie. Daca mergi sa agati barbati, atunci tine esarfa aia pe tine, este de efect, atrage privirile oamenilor.

Concluzia? Depinde ce anume doresti la plaja, agatat barbati, sau baie/bronzat laughing dupa caz folosesti tinuta care trebuie.

| Utilizatoare123 explică (pentru relian):

Te-ai gandit ca poate am un defect care se vede urat pe piele si din cauza caruia nu ma simt bine cand il expun? Repede va grabiti sa judecati si sa scuipati ura.

| relian a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Urit mai vorbesti laughing Daca ai defecte nu conteaza, nu vad de ce sa ascunzi, sau pentru ce.Nu te simti bine daca vad si altii, n-ar trebuie sa te simti asa, dar na fiecare cu cel doare.Eu nu am judecat nimic si pe nimeni, unde am judecat eu, arata, nu fa afirmatii aiurea.Doar am raspuns la ce ai intrebat, am spus ce se face, cum se face.

Poate e mai bun sa inveti sa vorbesti mai intai, vad asta nu te deranjeaza laughing, uite acum am spus ceva legat de tine si am facut o afirmatie, asta in baza raspunsului tau.Adica ma iei al rost ca te judec si scuip ura laughing cand eu nici pomeneala de chestii de genul asta.

| Utilizatoare123 explică (pentru relian):

Inseamna ca nu esti constient de ceea ce scrii, lucru care e si mai rau. Analizeaza si tu un pic raspunsul inainte sa apesi enter, data viitoare...

| relian a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Am spus arata tu exact fraza in care te judecai pe tine si am scuipat ura ce ai spus.
Cind faci o afirmatie e bun sa si arati, nu doara sa bati din gura a prostu, deci invata sa pricepi ceea ce citesti, apoi poti veni sa spui ceva.

| Lioana a răspuns:

Aia nu e fusta. E doar o esarfa. Nu prea poti inota cu asa ceva. Risti sa o pierzi prin apa.

| anonim3247 a răspuns:

Ăla e costum de babă ca slipi de femeie care sunt sub eșarfă.

| Utilizatoare123 explică (pentru anonim3247):

Pai sunt baba. Ce sa fac.hee hee