| fugera a întrebat:

Poate ma puteti lamuri si pe mine cu o chestie. de ce cand un baiat intra intr-o camera unde sunt 2 sau mai multe fete in lenjerie intima (sutien si chiloti) se apuca sa strige ca nebunele dar cand sunt la plaja la strand sau la mare iar costumul de baie este exact ca si lenjeria lor intima nu au nici o treaba, ba chiar le place sa fie privite.

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Buna intrebare. De ciudate ce suntem probabil

| michelia a răspuns:

Dar tie ti s-ar parea normal s-o vezi pe mama ta defilind in casa in sutien si chilot? E exact acelasi rationament.
Locatia si ocazia conteaza si fac situatia sa fie normala sau nu.

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Poate pentru ca la plaja este firesc sa porti costum de baie si sa se uite toti la tine...dar daca intra peste tine nu este asa normal, iti este rusine.Probabil tipam ca disperatele din instinct si din obisnuinta! Oricum foarte buna intrebarea!