| anamariafrumoasa30 a întrebat:

Ce faceti voi pentru a avea un stil de viata sanatos?

Răspuns Câştigător
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Buna `!
Stilul de viata este acelasi cu alimentatia; trebuie sa te concentrezi pe mancarea sanatoasa si lichide.
Eu sunt atenta la ce mananc, fac sport, mananc alimente care contin :proteine, vitamine si altele.
Sper ca te-am ajutat :*. Funda?

12 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nimic.
Mănânc ce am chef şi la ce oră am chef. Dimineaţa nu mănânc nimic. Am zile în care mănânc o dată sau deloc. Sport fac, destul de mult, dar nu pentru sănătate, ci doar pentru că-mi face plăcere. Sunt stresată, am probleme cu nervii, beau alcool aproape zilnic. Mănânc fructe şi legume, dar din nou, fac asta pentru că-mi place.
Sunt total pe lângă şi, de lene, nu fac nimic în privinţa asta.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Alerg cam 15-20 minute pe zi, mananc in fiecare zi cate 1 mar si de 2 ori pe saptamana afine [de la congelator]. Mananc si legume, ca de exemplu, un morcov crud [dar nu mereu, tot de 2 ori pe saptamana]

| dragos9234 a răspuns:

Sport si ateism.

| suffarstar a răspuns:

Fotbal.

| suffarstar a răspuns (pentru suffarstar):

Si nu numai.Ca sa ai o viata sanatoasa, trebuie sa gandesti sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa mananc mai sanatos, dulciuri nu in exces, un suc asa o data la 1 saptamana 2. fac sala de 2 ori pe saptamana si in zilele care nu merg la sala incerc sa fac acasa niste flotari, abdomene, genoflexiuni, mai merg prin parc daca e frumos afara.

| ellaells a răspuns:

Sport

| Spex188 a răspuns:

Mens sana in corpore sano.

| CersetoruVesel a răspuns:

Mananca fructe si legume si merg la alergat prin parc cu o prietena cam de vreo 3 ori pe saptamana

| bogdann97 a răspuns:

Pai mananc mancare sanatoasa, fructe legume, incerc sa evit cat de cat prajelile. dulciuri in exces, si fac sport, alergat genoflexiuni, flotari abdomene, dorm minim 8 ore! funda?

| LADYANONIMA a răspuns:

Sex. dar nu pasional. fac sex salbatic ca sa depun mai mult efort

| Samantha10 a răspuns:

Evit să consum alimente bogate în aditivi!