| Patiii. a întrebat:

A>>"www.:" Imi spune-ti, va rog, idei noi despre cum sa aranjez un par de lungime medie?(nu vreau frizuri/tunsori, doar cum sa il prind intr-un mod mai neobisnuit:P)Merci:*

2 răspunsuri:
| oranya a răspuns:

Spic, o carare oblica, mai multe codite unite in una la final,... Ar fi mai multe, dar trebuie sa-ti desenez si n-am creionul la mine.hee hee Take care!

| alecsa04 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg incearca asta... sper sa o poti "creea";)