| lexy22 a întrebat:

Azi am terminat a3 a luna de Forcapil albastru. Rezultatele sunt eh. parca nu imi mai cade atata parul. Am vazut ca unele persoane recomanda pauza de 3 luni pana sa reiau cura, insa altele o luna sau chiar deloc. Cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Nu mai dati bani fratilor pe rahaturi. Daca iti cade parul iti cade cu un motiv. Ori te stresezi prea mult, ori nu ai vitamine, ori ai o boala ceva. Verifica te

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca te uiti pe site-ul lor o sa vezi ca scrie ca trebuie sa faci pauza
https://www.arkopharma.com/ro-RO/intrebarile-tale-despre-forcapilr